Plodnost: ČETVRTI VTO Forum “Biram plodnost”

Plodnost- U subotu, 15. novembra 2025. godine, u Envoy Conference sali, s početkom od 11h  IVF Centar organizuje četvrti po redu VTO Forum pod sloganom „Biram plodnost“ koji je namenjen svima koje zanimaju teme o plodnosti i neplodnosti.

Više od 35 stručnjaka iz zemlje učestvovaće na panelima koji su namenjeni edukaciji i informisanju parova i pojedinaca o fertilitetu, s posebnim akcentom na pružanje podrške na putu do željene bebe.  U okviru Foruma biće organizovane i besplatne konsultacije sa više od 30 lekara, interaktivne radionice, posetioci će moći da zavire pod mikroskop i vide kako izgledaju reproduktivne ćelije, da dobiju psihološku podršku od strane stručnih psihologa.   

plodnost-vto-forum
VTO forum

“Biram plodnost”

Događaju će prisustvovati eminentni stručnjaci, ginekolozi, urolozi, embriolozi, endokrinolozi, hematolozi, imunolozi, psiholozi, a sve u cilju boljeg informisanja i podrške u vezi sa pitanjima o plodnosti.

plodnost-vto-forum
VTO forum

Forum će svečano otvoriti prof. dr Đuro Macut, endokrinolog i premijer Srbije, kao i ministarska bez portfelja Tatjana Macura zadužene za koordinaciju aktivnosti u oblasti rodne ravnopravnosti, sprečavanja nasilja nad ženama i ekonomskog i političkog osnaživanja pod čijim se pokroviteljstvom događaj i održava. Profesor endokrinolog Đuro Macut biće i učesnik prvog panela na samom događaju.

,,Cilj je dobiti pouzdane informacije, savete i odgovore na sva pitanja, zakazati potpuno besplatne konsultacije sa najvećim stručnjacima, potražiti psihološku i sociološku podršku, informisati se o zakonskim regulativama, proveriti plodnost jednostavnim proverama, dobiti savet nutricioniste i svih aktera uključenih u lečenje neplodnosti. Pozivam sve ljude kojima je potrebna podrška, informacoija, pomoć da se prijave i dođu. Put do pravih informacija ponekad je dug, hajde da skratimo vreme do vaše bebe!“, rekla je Sandra Jovanović, osnivač IVF Centra i glavna organizatorka događaja.

Za sve posetioce događaj je potpuno besplatan, neophodno je samo da se prijave na sajtu www.ivfcentar.rs ili nam se jave na 0800 707 077.

plodnost-vto-forum
VTO forum

Ovaj projekat podržan je od strane Kabineta ministarke bez portfelja zadužene za koordinaciju aktivnosti u oblasti rodne ravnopravnosti, sprečavanja nasilja nad ženama i ekonomskog i političkog osnaživanja žena. Mišljenje koje je izneto u ovoj publikaciji/članku/studiji/radu je mišljenje autora i ne predstavlja nužno i mišljenje Kabineta.  

 Više o događaju možete pronaći na linku:  ČETVRTI VTO FORUM                                   

Kontakt: 062 388 830, office@ivfcentar.rs

1 Komentar

OSTAVI ODGOVOR

Upišite svoj komentar!
Please enter your name here

Najnovije objave

Podeli članak:

spot_imgspot_img

Najnovije objave

Možda će ti se dopasti
Sličan sadržaj

Kako izgleda pauza kada vodite posao, a ne možete potpuno da se isključite?

Kada vodite sopstveni posao, pauza retko znači potpuno isključenje...

Kako da vaš mali salon ili studio ostavi veliki utisak na klijentkinje

Mali salon može ostaviti snažan profesionalni utisak - ako...

Samopouzdanje kod žena i kako ga steći i sačuvati?

Samopouzdanje znači da se uzdamo u sebe. Da se...

Autentičnost kao najjači alat ženskog predzuetništva u digitalnom dobu

Autentičnost: U digitalnom nastupu preduzetnice lako je upasti u...