Posle rekordno brzo rasprodatog prvog koncerta“Dobroveče u pozorištu”, Lena Kovačević je zakazala i 2. koncert u Zvezdara teatru

  1. koncert: 10. novembra – RASPRODATO
  2. koncert: 16. novembra – NOV TERMIN

Nakon što su u rekordnom roku rasprodate karte za koncert “Dobroveče u pozorištu – koncert Lene Kovačević”, zakazan za  10. novembar u Zvezdara teatru,  Lena je odlučila da svoju publiku obraduje drugim koncertom. Još jedno intimno i posebno veče u Zvezdari zakazano je za 16. novembar, a karte su u prodaji online i na biletarnici pozorišta.  Broj ulaznica je ograničen.

Lenin glas trenutno se čuje od Holandije, Nemačke, Grčke, do Afrike i Turske. Singl “Cafe” doživeo je internacionalni uspeh i učinio da se Lena kao umetnik iz Srbije nađe na naslovnim stranama značajnih magazina u Turskoj.

Lena je objavila i novi spot u saradnji sa Radijom S, čime je postala učesnica projekta  ZVEZDE PEVAJU ZVEZDE – NOVI ZVUK 90-ih, sa obradom  pesme “Leto je” (grupe ĐoganiI)  u aranžmanu Darka Dimitrova. Pesma se može čuti na zvaničnom YouTube kanalu Radija S.

Fotografije: Irina Duplevskaja

OSTAVI ODGOVOR

Upišite svoj komentar!
Please enter your name here

Najnovije objave

Podeli članak:

spot_imgspot_img

Najnovije objave

Možda će ti se dopasti
Sličan sadržaj

Trendovi brendiranja lokalnih biznisa kod preduzetnica u 2026: estetika, identitet i vidljivost

Poslednjih godina vidimo ogroman porast ženskog preduzetništva u Srbiji...

Zimska vožnja bez stresa: vodič za žene koje često putuju

Zimska vožnja: Kad temperature padnu ispod nule, dobra priprema...

Dunja Ilić – “Ako ne budemo bolji, bićemo gori”

Dunja Ilić, psiholog, u ovom intervjuu za naš portal...